Kafedra xodimlari

Oymatov Rustam Qamariddinovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi mudiri, dotsent

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: r.oymatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Musayev Ilhomjon Maksudovich

“Geodeziya va geoinformatika”  t.f.n., dotsent

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: i.musaev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Rajapboyev Maqsud Xallievich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi katta o’qituvchi

Теl.: +99871-237-19-16

Email: m.rajapboyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abdiramanov Rashid Duschanovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi Katta oʻqituvchisi

Теl.: +99871-237-19-16

Email: r.abdiramanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Inamov Aziz Nizamovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email:a.inamov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Ro’ziqulova Oyxumor Shermamatovna

 “Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi v.b. dotsenti

Теl.: +99871-237-19-16

Email: o.ruzikulova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

 Islomov Oʻtkir Pirmetovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: i.islomov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xikmatullayev Sanjar Izzatullayevich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: s.xikmatullayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

 Jumanov Azamat Norbutaevich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: a.jumanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Hayitov Xolmurod Jomardovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi Phd Dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: x.xayitov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

 Muxtorov Oʻzbekxon Burxonovich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: u.muxtorov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

 Abduraxmonov Sarvar Narzullayevich

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: s.abduraxmonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Mirjalolov Nuriddin To'lqin o'g'li

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: n.mirjalolov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abdurahmonov Zoirjon Zokirjon o’g’li

“Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-16

Email: z.abdurahmonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Jo’rayev Abdulla Yusupovich

 “Geodeziya va geoinformatika” kafedrasi assistent

Теl.: +99871-237-19-16

Email: a.jurayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz