Kafedra xodimlari

Xudayarov Baxtiyar Alimovich

kafedra mudiri, texnika fanlari doktori, professor

Теl.:  237-09-86

Email: b.khudayarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Vahobov Valijon Vahobovich

Oliy matematika kafedrasi Dotsent, f.- m.f.n.

Теl.:  237-09-86

Email: v.vaxobov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Raxmatullayev Alimbay Xasanovich

fizika-matematika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  237-09-86

Email: a.raxmatullayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Kucharov Olimjon Ruzimurodovich

Oliy matematika kafedrasi Dotsent, texnika fanlari nomzodi

Теl.:  237-09-86

Email: k.r.olimjon@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Safarbayeva Nigora Mustafayevna

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi

Теl.:  237-09-86

Email: n.safarbayeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Normuminov Baxodir Ashurovich

Katta oʻqituvchi

Теl.:  237-09-86

Email: b.normuminov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Turayev Fozil  Jurakulovich

Katta oʻqituvchi

Тел.:  237-09-86

Email: f.turayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Komilova Хolidaxon Muхtarovna

Katta oʻqituvchi

Тел.:  237-09-86

Email: x.komilova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xidoyatova Muyassar Atxamovna

Oliy matematika kafedrasi assistenti

Теl.:  237-09-86

Email:  m.xidoyatova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xoltoʻrayev Xolsaid Fayzullayevich

Oliy matematika kafedrasi assistenti

Теl.:  237-09-86

Email:  x.xolturayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abdullayev Akmaljon Abdujalilovich

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi, Assistent

Теl.:  237-09-86

Email: a.abdullayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Juvonov Qamariddin Rizoqulovich

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi, Assistent

Тел.:  237-09-86

Email: q.juvanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Bekmurodova Sabina Farhod qizi

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi, stajyor

Тел.:  237-09-86

Email: s.bekmuradova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Shaxobiddinova Zardilaxon Baxodirjon qizi

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi, stajyor

Тел.:  237-09-86

Email: z.shaxobiddinova@tiiame.uz   

staff.tiiame.uz

 

 

Musayеva Fеruza Kamoladdin qizi

Oliy matematika kafedrasi oʻqituvchisi, stajyor

Тел.:  237-09-86

Email: f.musayeva@tiiame.uz         

staff.tiiame.uz