Kafedra xodimlari

Altiyev Abdurashid Sultanovich

Yerdan foydalanish kafedrasi mudiri

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: a.altiyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Babajanov Allabergan Roʻzimovich

Iqtisod fanlari nomzodi, dotsent

Тел.:  +99871-237-19-47

Email:  a.babajanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Chertovitskiy Aleksandr Stepanovich

Yerdan foydalanish kafedrasi professor  o’qituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: a.chertovitskiy@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Avezbayev Sa’dulla Avezbayevich

Yerdan foydalanish kafedrasi professor  o’qituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: s.avezbayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Muqumov Abdugʻani Muratovich

Yerdan foydalanish kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: a.mukumov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xafizova Zulfiya Xolmuratovna

Yerdan foydalanish kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: z.khafizova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Usmanov Yusuf Alikulovich

Yerdan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: yu.usmanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


 Sayfuddin Raximovich Sharipov

Yerdan foydalanish kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-47

Email: s.sharipov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Baxrom Majitov Xamitovich

Yerdan foydalanish kafedrasi assistenti

Тел.:  +99871-237-19-47

Email: b.majitov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Roʻziboyev Sobir Boymirzayevich

Yerdan foydalanish kafedrasi assistenti

Тел.:  +99871-237-19-47

Email: s.ruziboyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Umarova Shaxzoda Zoirjon qizi

Yerdan foydalanish kafedrasi stajyor oʻqituvchisi

Тел.:  +99871-237-19-47

Email: sh.umarova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Begimova Maftuna Azzam qizi

Yerdan foydalanish kafedrasi stajyor o’qituvchisi

Тел.:  +99871-237-19-47

Email: m.begimova@tiiame.uz 

staff.tiiame.uz

 


Sadullayev Sanjar Norqul o'g'li

Yerdan foydalanish kafedrasi stajyor o’qituvchisi

Тел.:  +99871-237-19-47

Email: s.sadullayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz